Uzdāvini svētkus ar Origo dāvanu karti!

Origo Dāvanu karti novērtēs ikviens absolvents, dzimšanas dienas jubilārs vai vienkārši vasaras svētku svinētājs – ar to iespējams norēķināties vairāk nekā 150 tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietās t/c Origo, nodrošinot bagātīgas iespējas dāvanas saņēmējam atrast kāroto. Vai tās būtu rotaslietas vai elektroniski gadžeti, smalka maltīte restorānā vai jauna kleita –  Origo Dāvanu karti var noformēt par jebkuru summu līdz 150 eiro, turklāt to nav jāiztērē vienā piegājienā. Karti var pasūtīt https://davanukarte.origo.lv/lv un saņemt ar piegādi visā Latvijā, vai iegādāties uzreiz  t/c Origo informācijas centrā.

ILGTSPĒJA

Origo Dāvanu kartes noformējumu var izvēlēties atbilstoši iecerētajam novēlējumam, īpaši to novērtēs dabai draudzīga dzīvesstila piekritēji, jo elegantā dāvanu karte ir  izgatavota no pārstrādāta PETG materiāla, kas dabā sadalās 10 reizes ātrāk kā parastā PVC plastmasa.

Uzzini vairāk: https://davanukarte.origo.lv/lv

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?