VADC autobuss pie “Origo” ieradīsies stundu agrāk

Šo piektdien, 8. jūlijā, laukumā pie t/c “Origo” jau atkal viesosies Valsts asinsdonoru centra (VADC) specializētais autobuss, aicinot kā pastāvīgos, tā potenciālos asinsdonorus ziedot asinis. Šonedēļ izbraukuma autobuss pie t/c “Origo” ieradīsies stundu agrāk un gaidīs asins donorus laikā no plkst. 9:00 līdz 13:00.

Neskatoties uz atvaļinājumu laiku, VADC mudina ikvienu iesaistīties donoru kustībā. Īpaša atsaucība nepieciešama tieši vasaras mēnešos, jo donoru palīdzību slimnīcās gaida daudzi cilvēki, bet ziedotāju skaits atvaļinājumu dēļ samazinās. “Diemžēl siltais laiks saasina hroniskas saslimšanas, tāpat vasaras mēnešos notiek vairāk negadījumu, kuru novēršanā donoru iesaistei mēdz būt izšķiroša loma. Donoru labsajūta un veselība arī vasarā ir viena no mūsu prioritātēm, tādēļ lūdzam ikvienu pirms asins ziedošanas izvērtēt savu pašsajūtu, savukārt pēc procedūras atcerēties uzņemt papildu šķidrumu,” akcentē VADC direktore Egita Pole.

Lai nodotu asinis, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (pase vai ID karte) un bankas konta numuram, kā arī jāatbilst visiem kritērijiem, par kuriem vairāk informācijas iespējams atrast VADC mājaslapā donors.lv.

VADC izbraukuma autobuss jau tradicionāli pie tirdzniecības centra “Origo” ierodas reizi mēnesī, lai atvieglotu asins nodošanas procedūru tiem. Informācija par autobusa ierašanās laikiem pieejama “Origo” mājaslapā www.origo.lv.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?