VAI MŪZIĶIEM ‘SALAUZTAS SIRDIS’ NOZĪMĒ VAIRĀK JAUNU DZIESMU?

Otrdien, 29. janvārī, T/C Origo 2. stāvā “Zelta Mikrofona” balsošanas telpā norisinājās kārtējā tikšanās ar māksliniekiem – šoreiz ar mūziķi Donu un reperi Ozolu.

Dons un Ozols sapulcināja lielu atbalstītāju pulku, kas mudināja mūziķus dalīties pieredzē par dažādām saistošām tēmām, piemēram, abu mākslinieku karjeras uzsākšanu, “zenīta” laiku, lielākajiem panākumiem, kā arī praktiskas lietas – par to, kā notiek mūzikas radīšana un kā puišiem izdodas tikt galā ar stresu pirms uzstāšanās, vai tieši otrādi – kādi ir smieklīgākie atgadījumi, ko izraisījis uztraukums. Uz jautājumu, vai ir kāds sapņu projekts, kurā gribētu sadarboties ar kādu Latvijā zināmu mūziķi, abi vienbalsīgi atbildēja, ka tāds jau ir noticis, un kopīgais darbs pie “Salauzta sirds” tapšanas ir bijis viens no visinteresantākajiem un varenākajiem.

Dziesma “Salauzta sirds”, ko izpilda Dons un Ozols, ir izvirzīta mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” nominācijā “Origo Zelta dziesma 2018”, kur uzvarētāju nosaka tikai tautas balsojums vietnē https://www.origo.lv/zelta-mikrofons/.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” norisinās jau 23. reizi. Apbalvošanas ceremonija notiks 12. februārī Dailes teātrī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot tiešraidē Kanālā 2, portālā Skaties.lv, kā arī ar nelielu nobīdi kanālā LNT.

Foto no tikšanās 29.janvārī Origo t/centrā. Foto Andris Krištabans.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+3

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?