Vapiano patīk Tevi lutināt ar labāko pastu!

Vapiano ir itāļu virtuves brīvā stila restorānu ķēde, kas pazīstama visā pasaulē. Ēdienkarte ir balstīta uz autentiskiem itāļu virtuves ēdieniem. Mēs pievēršam īpašu uzmanību produktu svaigumam un kvalitātei, tieši tapēc mūsu atpazīstamais sauklis ir ‘’Vapiano- Svaiguma nams’’. Mēs ļoti mīlam pastu un vēlamies ar to dalīties šodien, rīt un vēl daudzus gadus.

Vapiano restorānos mums patīk svaigas lietas, tādēļ arī pasta, kuru jūs baudāt mūsu restorānos ir paštaisīta un svaiga. Mums tā ir vairāk kā tikai pasta – tā ir mīlestība, kurai cauri vijās visdažādākās garšas.

Tas izklausās vienkārši, bet patiesībā tā ir vesela māksla. Vislabākās pastas pagatavošanai patiesībā vajag tikai divas sastāvdaļas: ūdeni un durum miltus. Mēs izvēlamies durum miltus, jo, kad pasta ir pagatavota, tie tai piedod izteiktu al dente tekstūru. Tā ir arī skaistā zeltainā tonī ar burvīgu un vieglu garšu.  Mēs gatavojam 7 dažādus pastas veidus: Tagliatelle, Penne, Campanelle, Spaghetti, Linguine un Fusilli, kā arī pilngraudu īsā pasta Fusilli.

Viena no Vapiano iecienītākajām pastām – Carbonara par īpaši gardu cenu 4,90 €, līdz pat gada beigām! Tāpēc ikvienam būs iespēja nobaudīt Vapiano Itāļu virtuvi ar nelielu, mūsdienīgu nokrāsu. Atļauj mums sevi palutināt ar labāko pastu, un radīsim atmiņas kopā! Pannas ir uzkarsētas un gaida Tevi Vapiano restorānos.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?