Zelta Mikrofons 2020 ceremonijas emocionālie mirkļi

Šī gada 18.februārī. Dailes teātrī notika Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2020 ceremonija. Ceremoniju apmeklēja visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji.

Par “Gada albumu” un “Gada dziesmu” atzīts grupas “Instrumenti” ieraksts “Cilvēks” un dziesma “Visā visumā Visums ir viss”.

Par radio hitu atzīta grupas “Instrumentu” dziesma “Visā visumā Visums ir viss”, savukārt par labāko “Origo zelta dziesmu” titulēta grupas “Bermudu Divstūris” dziesma “Sarkanbaltsarkanais”. “Origo Zelta dziesma 2020” ir vienīgā kategorija, kurā favorīts tiek noteikts elektroniskā balsojumā un varēja piedalīties ikviens mūzikas klausītājs.

Kopumā ceremonijā tika pasniegti 20 Zelta Mikrofoni, divi no tiem par mūža ieguldījumu, izteikti tūkstošiem labu vārdu, piedzīvoti neskaitāmi apkampieni un smaidi. Ikgadējais mūzikas pasākums var lepoties ar krāšņām emocijām, ko iemūžināja Ritvars Stankevičs un Janis Spigovskis.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+22

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?