Veikals Narvesen meklē pārdevēju

Narvesen ir uz vērtībām balstīts lielākais mazumtirdzniecības franšīzes tīkls Latvijā ar 24 gadu pieredzi un vairāk nekā 230 tirdzniecības vietām. Narvesen nodrošina augstas kvalitātes kafiju, svaigus ēdienus un uzkodas pa ceļam un žurnālus ikvienā pilsētas nostūrī. Narvesen iestājas par attīstītu pilsētvidi un laimīgiem pilsētniekiem, lai klienta ikdiena būtu vēl patīkamāka un tajā nekā netrūktu. Narvesen. Vienā ritmā ar tevi!

Prasības kandidātiem:

Tu esi aktīvs, dzīvespriecīgs un cilvēkus mīlošs – Smaids 🙂 ir tava ikdiena – Tev ir vēlme mācīties un attīstīties – Tev ir 18 gadi – Tu spētu runāt klientu valodā

Uzņēmums piedāvā:

Uz pilnu un nepilnu slodzi pārdevēju. Pielāgotu grafiku studentiem, ko var apvienot ar studijām. Derēs arī nepilna darba laika kandidāti. Aicinām darbā arī vecāka gada gājuma kandidātus. Iespējamas arī dažas maiņas nedēļā, uzklausām un izrunājam. Stabilu un motivējošu atalgojumu, pirms nodokļu nomaksas ar stundas likmi no 4.10€ līdz 5.59€. Ļaujam strādāt virsstundas. Virsstundas un svētku dienas maksājam dubultā no 8.20€ līdz 11.18€ par stundas likmi. Karjeras izaugsmes iespējas. Kļūt par daļu aktīvam un draudzīgam kolektīvām.

Kontaktinformācija: 1005@narvesenshop.lv vai tālrunis 29167505

Pieteikšanās datums: 31.07.2023