Atskats uz Pasaules asinsdonoru dienas norisi laukumā pie t/c Origo

Jūnijā t/c Origo sadarbojās ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) un radio Star FM, Lai atzīmētu asinsdonoru kustības vienotību un nozīmi līdzcilvēku dzīvību glābšanā. Par godu pasaules asins donoru dienai notika izglītojošs un informatīvs saviesīgs pasākums “Mums ir viena asinsrite” laukumā pie t/c Origo. Ikvienam bija iespēja noskaidrot savu asinsgrupu un ziedot asinis, kā arī baudīt svētku noskaņu Star FM pop-up radio studijā tiešraidē un tikties ar sabiedrībā zināmiem viesiem.

“Sabiedrības veselības veicināšana ir viens no mūsu ilgtspējas stratēģiskajiem virzieniem, tādēļ patiess gandarījums par t/c “Origo” un Valsts asinsdonoru centra  ilggadējo sadarbību, kas  sniedz iespēju  tirdzniecības centra apmeklētājiem un nomniekiem iesaistīties  sabiedriski tik nozīmīgās aktivitātēs un kļūt  par asinsdonoru kustības daļu.  Tirdzniecības centrs “Origo” ir veidots kā ērta un pieejama iepirkšanās vide, un mums ir svarīgi atbalstīt projektus un iniciatīvas, kas rosina gan sabiedrību kopumā, gan katru indivīdu domāt par iekļaujošiem apstākļiem un mudina rīkoties atbildīgi un empātiski. Ir svarīgi cilvēkiem piedāvāt iespējas palīdzēt citiem, tādēļ ir tikai likumsakarīgi, ka  esam izvēlējušies kopā  ar VADC  reizi gadā atzīmēt šo nozīmīgo datumu,” tā par sadarbības nozīmīgumu stāsta “Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+12

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?