Atvērts jauns Rimi Mini veikals tirdzniecības centrā “Origo”

16. novembrī atklāts jaunais Rimi Mini veikals tirdzniecības centra “Origo” B ēkā pie pulksteņa torņa ieejas. Veikals atradīsies pavisam netālu no Centrālās stacijas sabiedriskā transporta biļešu kasēm, nodrošinot iespēju pircējiem ērti iegādāties kafiju, uzkodas vai citu nepieciešamo pirms došanās ceļā.

Jaunais Rimi Mini ir 199 kvadrātmetrus plašs. Tāpat kā citi Rimi veikali, jaunais veikals t/c “Origo” ir veidots ar videi draudzīgiem risinājumiem – tas aprīkots ar LED apgaismojumu un energoefektīvām vitrīnām svaigiem produktiem.

“Jaunais Rimi veikals atrodas ērtā vietā, ir neliels, mājīgs un acīm patīkams, tā veidošanas koncepta pamatā ir gaiši toņi, ko papildina koka paneļu noformējums un rekvizīti. Lai arī tas atrodas netālu no jau esošā Rimi hipermārketa tirdzniecības centra Origo pirmajā stāvā, tas būs īpaši piemērots un ērts Centrālās stacijas klientiem, kuri steidzas un dodas ceļā,” stāsta Juris Šleiers, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs.

Rimi veikals ir aprīkots ar trim pašapkalpošanās kasēm un tikai vienu tradicionālo kasi, lai pircēju ērtībām nodrošinātu iespēju ērti un ātri iepirkties, piemēram, dodoties ceļā. Veikals sniegs iespēju iegādāties kafiju, svaigi spiestās sulas un svaigi ceptās smalkmaizītes, kā arī citas uzkodas.

“Esam priecīgi, ka mūsu nomnieku sarakstam pievienojas “Rimi Mini”, kas ir vērtīgs papildinājums t/c “Origo” jau esošajam Rīgas centra lielākajam “Rimi Hyper” veikalam un vairāk nekā 150 citu nomnieku lielajam klāstam. Datos redzam, ka mūsu apmeklētāju lokā ir augsts pārtikas preču segmenta pieprasījums, tāpēc turpinām paplašināt iepirkšanās iespējas un jaunais “Rimi Mini” lieliski papildinās jau esošo piedāvājumu, ko īpaši novērtēs gan Rīgas centra apkaimju iedzīvotāji, gan pilsētas un mūsu tirdzniecības centra apmeklētāji ar steidzīgāku ikdienas soli. Tāpat jāpiemin, ka mūsu tirdzniecības centra apmeklējums turpina augt, šogad jau pārsniedzot 17 miljonu apmeklētāju robežu,” saka uzņēmuma “Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska.

Lai gan veikals ir neliela izmēra, tas piedāvā visas pircējiem nepieciešamās pamatpreces ikdienai – maizi, gaļu, piena produktus, higiēnas preces u.c. Tāpat atrodami īpašie stendi ar bezglutēna un diētiskajiem produktiem, preces vegāniem un preces eksotiskām maltītēm vietējiem gardēžiem. Veikalā strādā 13 darbinieki, tā darbalaiks būs katru dienu plkst. 8.00 – 22.00.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?