Džinsi, kas vienmēr ir modē, un maigie pasteļtoņi – pavasara jaunākās tendences ir klāt!

Jaunākās pavasara vēsmas piedāvā apģērbu veikali Sinsay un House – šopavasar laiks tērpties džinsa auduma tērpos, mirdzoši baltā un krēmīgos pasteļtoņos!

Sinsay iesaka dziļi skapjos līdz nākamajai ziemai paslēpt tumšos apģērbus, jo pavasara sezonā laiks gaišām, atsvaidzinošām krāsām un brīvi krītoša auduma  biksēm un brīva silueta līnijām,  bet aukstākās un vējainākās dienās visai ģimenei būs piemērotas krāsainas un košas vestes!

Savukārt House stilisti norāda: pat slavenākie popkultūras pārīši var nepūlēties uz sarkanā paklāja atrādīties pilnīgi tērptiem džinsa apģērbā, jo tāpat labi zināms, ka džinss – tas ir stilīgi! Jaunākā House džinsu kolekcija radīta Z-paaudzes labākajās jaundibinātajās tradīcijās – pielāgojies nevis notikumam, bet gan savām sajūtām un vēlmēm. Ar House jaunāko džinsu kolekciju būsi spilgta zvaigzne gan mini svārciņos vai saīsinātā krekliņā, gan arī platās cargo biksēs.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?