Jaunā Origo Dāvanu karte – skaistiem pārsteigumiem svētkos un ikdienā

Jaunums – Origo Dāvanu karte ir klāt! Skaistumkopšana, apģērbi, apavi visai ģimenei, aksesuāri,  viedierīces, restorāni, saldumi… – t/c “Origo” kārdinošais preču un pakalpojumu kokteilis uzmundrinās ikvienu, vai dāvanu kartes saņēmējs būtu jūsu tuvinieks vai sadarbības partneris. Origo Dāvanu karte sniedz plašas iespējas iepirkties un baudīt pakalpojumus vairāk nekā 150 tirdzniecības vietās t/c “Origo”.

Noderīgi zināt!

  • Origo Dāvanu kartes var pasūtīt gan privātpersonas, gan juridiskas personas.
  • Dāvanu kartes var iegādāties t/c “Origo” Info centrā klātienē vai attālināti davanukarte.origo.lv.
  • Dāvanu karšu saņemšana iespējama ar kurjerpasta vai pa pastu, kā arī klātienē – t/c Info centrā.
  • Origo Dāvanu kartēm nav komisijas maksas, un to maksimālā vērtība ir 150 eiro.
  • Dāvanu karti atļauts izmantot pa daļām, izvēloties preces vai pakalpojumus dažādās t/c “Origo” tirdzniecības vietās (pēc izvēles!).
  • Dāvanu kartes summu var norādīt jebkurā vērtībā, nenoapaļotu (Iespēja izpaust radošumu!)
  • Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešu laikā pēc tās izdošanas.
  • Origo Dāvanu kartei varēsiet pievienot individuālu sveicienu un izvēlēties atbilstošāko iesaiņojumu.

Esam atbildīgi un saudzējam dabu kopā!

Mums rūp jūsu vēlmes un rūp arī daba! Vai zinājāt, ka Origo dāvanu karte ir pirmā elektroniskā dāvanu karte Latvijā, kas ražota no pārstrādātas plastmasas -PETG plastmasas -, kas dabā sadalās desmit reizes ātrāk nekā parastās PVC kartes?PETG karšu plastiku ražošanas un piegādes procesā izdalās par ~75% mazāk CO2 nekā parasto PVC karšu gadījumā.

Tā kā dāvanu kartēm ir īss dzīves cikls, lai tās lieki nepapildinātu dabai kaitīgos atkritumus, pēc izlietošanas aicinām nodot Origo Dāvanu kartes mūsu Info centrā. 

Ļaut acīm mirdzēt!        

Tirdzniecības centrs “Origo” šogad ir piedzīvojis skaistas vizuālas pārvērtības un piedāvā baudīt iepirkšanos jaunā kvalitātē, mūsdienīgā gaisotnē un mierīgā noskaņā. Paplašinoties tirdzniecības vietu skaitam, šeit katrs var atrast kaut ko savai gaumei atbilstošu. Vietējie un starptautiski zīmoli, pakalpojumi sevis lutināšanai vai mājsaimniecībai un ērtākai ikdienai – Origo dāvanu karte iepriecinās jebkuru tās saņēmēju un varbūt pat piepildīs kādam sapni!

Nelauziet galvu par dāvanām, atstājiet izvēli tās saņēmēja rokās kopā ar Origo Dāvanu karti!

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?