Laipni lūgti rekonstruētajā t/c Origo ēkā!

Novembra sākumā durvis apmeklētājiem vēra rekonstruētā t/c Origo ēka ar jaunu ieeju no Stacijas laukuma Satekles ielas pusē. Tās interjers ir pielāgots pavasarī atvērtajai t/c Origo ēkai un aicina baudīt iepirkšanos mierīgā, nesteidzīgā  un mājīgā gaisotnē.

Rekonstruētās ēkas pirmajā stāvā, savā pastāvīgajā atrašanās vietā, turpmāk būs atrodams Info centrs. Savukārt tirdzniecības vietas ar veikaliem visai ģimenei un mājām, kā arī pakalpojumu sniedzēji, tostarp ēdināšanas uzņēmumi, savu darbību šajā ēkā uzsāks pakāpeniski.

Pateicoties Origo paplašināšanai, tirdzniecības centrā papildus jau esošajiem nomniekiem – vienīgajam pilsētas centrā Rimi Hyper, kā arī Sportland, Reserved, Monton, Lindex, Skechers, Sinsay, RD Electronics, Evelatus, Bite, Tele2, LMT, Douglas, Kunst&Hobi, Gabi, Boost Juice Bar u.c. –  pievienojušies arī jauni zīmolu veikali un pakalpojumi, tostarp Dino Zoo, Fielmann, Washbox, The Body Shop, Euronics, Stenders, Gym! un Toys Planet, kam drīzumā pievienosies arī Vapiano, Mohito, KFC un citi.

Līdz ar rekonstruētās ēkas jaunās ieejas no Stacijas laukuma Satekles ielas pusē atvēršanu, apmeklētāji tirdzniecības centra pirmajā un otrajā stāvā var brīvi pārvietoties starp rekonstruēto ēku un nesen atklāto jauno ēku. Atgādinām, ka vilcienu pasažieri var ērti nokļūt no Centrālās stacijas peroniem uz t/c Origo otro stāvu.

Izvirzot par prioritāti apmeklētāju un darbinieku veselības aizsardzību, Covid-19 izplatības ierobežošanai t/c Origo turpina stingri ievērot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus, sanitārās un higiēnas prasības. Aicinām arī apmeklētājus ievērot fizisko distancēšanos un lietot sejas maskas.

Rūpēsimies par sevi un citiem, lai rudens ir ne tikai ražīgs gadalaiks, bet arī veselīgs!

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?