No 3.jūnija t/c Origo atsāk darbību pilnā apjomā

Esam priecīgi paziņot, ka t/c Origo atsāk savu darbību un gaidīs apmeklētājus jau no 3.jūnija! Lai uzzinātu sava iecienītākā veikala vai pakalpojuma sniegšanas vietas aktuālo informāciju vai darba laiku, lūgums vērsties t/c Origo Informācijas centrā vai aplūkot mājaslapā informāciju katra veikala profilā. Informējam, ka veikalu atvēršana notiks pakāpeniski.

Atgādinām, ka, apmeklējot t/c Origo, obligāti jānēsā sejas maska, jāievēro distancēšanās un prasība par lieku neuzkavēšanos tirdzniecības centrā. Aicinām izmantot dezinfekcijas stendus pie katras no ieejām. Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem par ierobežojumiem tirdzniecības nozarē, tiek kontrolēts apmeklētāju skaits tirdzniecības centrā – līdz 578 personām vienlaicīgi. Lūgums respektēt t/c apsardzes norādījumus situācijās, kad apmeklētāju skaits tuvojas maksimumam!

Arī turpmāk apmeklētāju un iepirkšanās centra telpās strādājošo cilvēku drošība būs “Origo” prioritāte, kam tiks pievērsta nepārtraukta uzmanība, īstenojot:

  • mutes un deguna aizsegu lietošanu gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem;
  • apmeklētāju plūsmas kontroli, lai neveidotos apmeklētāju pulcēšanās;
  • maksimāli pieļaujamo apmeklētāju skaita ievērošanu,  kā arī “Origo” mājaslapā ikvienam interesentam būs pieejama informācija par apmeklētāju plūsmu, kas ļaus ērti uzzināt par iepirkšanās centra noslogotību un plānot drošu iepirkšanos mazāk noslogotās nedēļas dienās un laikos;
  • gaisa ventilāciju svaiga gaisa režīmā visas dienas garumā iepirkšanās centra telpās;
  • bezkontakta roku dezinfekcijas iekārtu pieejamību un virkni citu drošības pasākumu.
‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?