Origo 3. stāvā gleznu izstāde “OĀZE PILSĒTĀ”

Tirdzniecības centrā “Origo” 3.stāvā atklāta jaunās mākslinieces, abstraktā ekspresionisma pārstāves Anda_abstract gleznu izstāde “OĀZE PILSĒTĀ” par īpašām vietām – oāzēm.

Izstādes galvenā tēma “OĀZE PILSĒTĀ” – tā ir vieta tuksnešainā apvidū ar ūdens avotu un augiem nelielā teritorijā. Oāzes ir visur un mums katram sava, tās ir gan dabā, gan cilvēkā.

Anda_abstract jaunā gleznu sērija – OĀZE, kurā ietilpst dažāda formāta darbi ir ieturēti vienotā krāsu noskaņā un dominē sarkanbrūnais, melnais, tirkīzzaļais, zilais un zelts.

Mākslas darbu nosaukumi raksturo noskaņu: Oāze, Lietus, Oāze tuksnesī, Oāze ziedos, Oāze saulē, Oāze vējā, Oāze pilī, Oāze pilsētā.

Māksliniece ar dabas norisēm raksturo cilvēka iekšējo izjūtu pasauli un pārdzīvojumus, zemapziņu, kur ir prieks, skumjas un ilgas. Oāze katram ir sava, īpaša vieta, kur var rast mieru un atpūtu no ikdienas steigas.

Veidojot izstādes mākslas darbus, māksliniece  Anda_abstract ir uzgleznojusi lielformāta gleznu “OĀZE PILSĒTĀ” (150-100cm, audekls/eļļa). Darbā ir izmantotas akrila krāsas un zelts dažādās klāšanas tehnikās, kombinējot zilās, zaļās un baltās krāsas vairākos slāņos, lai atainotu Rīgas pilsētas centra moderno arhitektūru abstraktā manierē kā OĀZI pašā Rīgas sirdī, kur mijas industriālais fons ar pilsētas ZAĻAJĀM OĀZES saliņām.

“Gleznojot darbu “OĀZE PILSĒTĀ” tika izmantotas dažādas tehnikas, caur ko centos atainot pilsētas centrālo artēriju, arhitektūru un mūsdienu laikmeta ietekmi!” – tā māksliniece Anda_abstract par savu radīto lielformātu.

Izstādi var apskatīt no 12.11.2023 līdz 31.01.2024

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?