ORIGO ZELTA DZIESMA 2018

8. janvāra pēcpusdienā Latvijas 1. Rokkafejnīcā tika paziņoti visaptverošākās mūzikas nozares balvas Zelta Mikrofons nominanti. Uz iekļūšanu pieciniekā šogad pretendēja 121 albumi, 57 dziesmas, 60 videoklipi, 24 debitanti un 9 koncert ieraksti video formātā, kopskaitā 271 pieteikums.

16 kategorijās nominantus nosaka žūrija 43 nozares ekspertu sastāvā. Vienīgā kategorija, kurā vārds tiek dots tautai, ir šī gada jaunā nominācija ORIGO ZELTA DZIESMA 2018. Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, šogad nobalsot par sev tīkamāko dziesmu varēs elektroniski – tiešsaistē origo.lv, kur pirms balsošanas būs iespējams noklausīties visas 10 dziesmas un izvēlēties savu favorītu.

Nobalsot par savu Zelta dziesmu var 14.01.-10.02.2019 gan no savām vied ierīcēm, gan izmantot planšetdatorus t/c Origo otrajā stāvā Zelta Mikrofona 2019 tikšanās telpā. Origo.lv balsošanai par savu ORIGO ZELTA DZIESMU 2018 ir nominētas desmit dziesmas:

  1. Blēņas – Aija Andrejeva
  2. Ceļš – The Sound Poets
  3. Dejot trakāk – Astro’n’out
  4. HES un tu – Instrumenti
  5. Kamēr tev ir mīla – Kristīne Prauliņa, Raimonds Pauls, Latvijas Radio Bigbends
  6. Ogles – Prāta Vētra
  7. Roku Okeāns – Bermudu Divstūris
  8. Salauzta sirds  – Dons & Ozols
  9. Tu esi labākais – Reinis Sējāns & Intars Busulis
  10. Zemes stunda – ansis & Kristīne Pāže

Balsojuma rezultāti kļūs zināmi 12. februārī, kad notiks 23.Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2019 ceremonija Dailes teātrī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot tiešraidē Kanālā 2, portālā tvplay.lv, kā arī ar nobīdi kanālā LNT.

Foto no nominantu paziņošanas pasākuma 8. janvārī. Foto: Ritvars Stankevičs

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+5

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?