Starptautiskā asinsdonoru diena laukumā pie t/c Origo

Sadarbībā ar t/c Origo Valsts asinsdonoru centrs (VADC) organizē izglītojoši informatīvu sociālu pasākumu par godu Pasaules asinsdonoru dienai – laukumā pie t/c “Origo” 2023. gada 16. jūnijā, plkst. 12.00 – 16.00.

Pasākuma mērķis ir popularizēt asinsdonoru kustību Latvijā, informējot sabiedrību par asins ziedošanas mērķi un ieguvumiem ziedojot asinis un aicinot pievienoties asinsdonoru kustībai cilvēkus, kuri vēl nav asinsdonori, lai palīdzētu glābt dzīvības.

Pasākuma laikā plānotas VADC speciālistu konsultācijas par asins ziedošanu, iespēja garāmgājējiem noteikt savu asins grupu, izmērīt hemoglobīna līmeni, kā arī ziedot asinis VADC mobilajā laboratorijā. 

Pasākuma norises vietā paredzēta radio STAR FM pop-up studija, nodrošinot tiešos pieslēgumus radio ēteram no laukuma pie t/c “Origo”, kā arī plānotas dažādas izglītojošas aktivitātes un mini-konkursi pasākuma interesentiem un garāmgājējiem. 

Vadīs DJ Maija Rozīte un Oskars Lepers.

Programmā:

  • pasākuma garumā izglītojošs info par donoru kustību;
  • informācija par ziedoto asiņu izmantošanu (cik glābti 2022.gadā, cik un kādas asinis nepieciešamas);
  • dažādi fakti, mīti un patiesības;
  • aicinājums   pievienoties asinsdonoru kustībai;
  • pazīstamas personas-asinsdonori, influenceri  īsās intervijās tiešajā ēterā  (kādēļ to dara, kādas sajūtas, kā sāka, kādēļ aicina darīt citus)  – 2x/ stundas laikā;
  • sarunas ēterā ar VADC komandu (vadītāju, medicīnas personālu);
  • DJ kā moderatoru darbs ārpus radio tiešā ētera – piem. sarunas ar apmeklētājiem/ mini=konkursu novadīšana/ īsas intervijas ar tiem, kas atnākuši ziedot asinis.

Aicinām piedalīties!

P.S. Pasākums tiks filmēts un fotografēts, un materiāli izmantoti t/c Origo un VADC publicitātes vajadzībām.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?