T/c “Origo” atklāta “Veselības centrs 4” filiāle

Tirdzniecības centra “Origo” jaunās ēkas 3. stāvā SIA “Veselības centrs 4” atvēris jaunu filiāli “Medicīnas centrs t/c Origo”, kurā tiks nodrošināti dažādi medicīnas pakalpojumi, tostarp vakcinācija, podoloģija un estētiskā medicīna. Būs iespējams saņemt arī laboratoriskos pakalpojumus, ko piedāvās SIA “E. Gulbja laboratorija”. Filiāles mērķis – veicināt medicīnas pakalpojumu pieejamību plašākai sabiedrībai.  

“Medicīnas pieejamības veicināšana  ir viens no mūsu ilgtspējas stratēģiskajiem virzieniem – pandēmijas laikā t/c “Origo” apmeklētājiem bija pieejams vakcinācijas centrs, un tas ir likumsakarīgi, ka savās telpās esam uzņēmuši “Veselības centrs 4” un “E. Gulbja laboratorijas” veidoto filiāli. Mums ir svarīgi plašai sabiedrībai nodrošināt ne tikai ērtu iepirkšanos, bet ar vides pieejamību sekmēt arī tādus būtiskus pakalpojumus kā kvalitatīvus medicīniskos izmeklējumus un procedūras.  “Veselības centrs 4”  atvērtais medicīnas centrs ir nozīmīgs papildinājums mūsu nomnieku klāstam. Tāpat arī vērts atcerēties, ka t/c “Origo” telpas ir pielāgotas personām ar funkcionāliem traucējumiem,” saka “Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska.

Māris Rēvalds, Veselības centrs 4″ valdes priekšsēdētājs, par filiāles izveidošanu stāsta: “Divi medicīnas nozares līderi realizē kopīgu projektu, lai palīdzētu cilvēkiem ērtāk un ātrāk piekļūt pakalpojumiem, kas nepieciešami arī ārpus darba laika vai brīvdienās. Šī divu uzņēmumu sinerģija padara klīniku īpašu, jo tiek īstenots tās galvenais mērķis – būt sasniedzamiem vietā un laikā. Mums vienmēr bijis svarīgi, lai klīnikas un to pakalpojumi būtu pieejami plašai sabiedrības daļai.”  Savukārt Džineta Dimante, “E. Gulbja laboratorija” projektu vadītāja, par sadarbību atklāj: “Esam gandarīti īstenot kopīgu projektu ar “Veselības centrs 4″. Apvienojot zināšanas, pieredzi un vēlmi palīdzēt cilvēkiem, ir izveidota klīnika, kurā cilvēki varēs ērti un bez liekiem uztraukumiem saņemt populārākos medicīnas pakalpojumus.”

Jaunatklātās filiāles vieta tirdzniecības centrā “Origo” izvēlēta mērķtiecīgi – tas ir Rīgas simboliskais sākumpunkts, kurā vienuviet satiekas ļaudis no visas Latvijas. Mūsdienu steidzīgajam dzīves ritmam ir jāpielāgojas arī medicīnas iestādēm, sniedzot pakalpojumus cilvēkiem ērti sasniedzamās vietās. “Medicīnas centrs t/c Origo” piedāvās ikdienā pieprasītākos ārstniecības pakalpojumus – klienti šeit varēs nodot dažādu veidu analīzes, vakcinēties gan ceļojumu vajadzībām, gan pret Latvijā sastopamām slimībām, saņemt dermatologa, podologa, kosmētiķa un citu estētiskās medicīnas speciālistu pakalpojumus, tāpat arī būs pieejami ārstnieciskās masāžas pakalpojumi.

“Veselības centrs 4” jaunā filiāle “Medicīnas centrs t/c Origo” atrodas centra jaunās ēkas 3. stāvā un strādā katru dienu, arī brīvdienās. Filiāle atvērta no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00.

  • Tālrunis pierakstiem un papildu informācijai: 67847720.
  • Ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.
  • Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 0100-64114

Par “Veselības centrs 4”

”Veselības centrs 4” ir viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm – inovāciju un medicīnas tehnoloģiju līderis Latvijā –, kas par pacientiem vairāk nekā 23 filiālēs un grupas uzņēmumos rūpējas jau 29 gadus. Veselības centrs 4 galvenie darbības virzieni ir daudzveidīga diagnostika, pilna spektra ārstēšana, mūsdienīga rehabilitācija, jauna koncepta preventīvā un estētiskā medicīna. ”Veselības centrs 4” moto ir – patiesas rūpes par jūsu veselību! ”Veselības centrs 4” komandā strādā izcili savas nozares profesionāļi, kas ir specializējušies katrs savā jomā, pastāvīgi sekojot līdzi nozares jaunumiem pasaulē.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?