T/C “Origo” atvērts “Duni” veikals

Papildinot nomnieku sastāvu un piedāvājot apmeklētājiem vēl plašākas izvēles iespējas, 15. septembrī t/c “Origo” atklāts jauns “Duni” veikals, kas tirdzniecības centra apmeklētājiem plašā klāstā piedāvā iegādāties visu ikdienā nepieciešamo un noderīgo.

Jaunais “Duni” veikals tiek atklāts t/c “Origo” jaunās ēkas 1. stāvā, netālu no “B” ieejas, š.g. 15. septembrī. Jaunajā veikalā apmeklētājiem ir pieejams plašs interjera dizaina preču un piederumu klāsts, kā arī praktiskas preces mājai un dārzam, lai ikdienas steigā un svētku brīžos iepriecinātu sevi un pārsteigtu radus un draugus. Kopš 1994. gada, kad tika atklāts pirmais “Duni” veikals, nemainīgi veikala misija ir sniegt iespēju ikvienam radīt unikālu stilu mājokļa noformējumā ar augstvērtīgu dizaina preču un piederumu palīdzību. Tāpēc ikkatrs veikalā pieejamais priekšmets vispirms tiek rūpīgi izvērtēts, lai novērtētu tā atbilstību veikala vērtībām, pārliecībai un vēstījumam.

Esam gandarīti, ka mūsu lokam ir pievienojies veikals, kas pilsētas burzmā un steigā sniedz iespēju piestāt, lai sarūpētu gan tīri praktiskas lietas, gan arī dekorus sava mājokļa iekārtošanai. Rūpes par komfortablu un patīkamu vidi ir arī mūsu atbildība, tāpēc turpinām attīstīt multifunkcionālo centru “Origo” kā vienu no iedzīvotājiem pieejamākajiem iepirkšanās centriem.

Tiekamies Duni t/c Origo!

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?