T/C ORIGO DURVIS VER “LINDO GRUPA” ĶĪMISKĀ TĪRĪTAVA

Papildinot nomnieku sastāvu un piedāvājot apmeklētājiem vēl plašākas izvēles iespējas, 7. septembrī t/c “Origo” atklāta “Lindo grupa” ķīmiskā tīrītava, kas tirdzniecības centra apmeklētājiem piedāvā apģērbu, tekstilizstrādājumu, paklāju tīrīšanu un veļas mazgāšanu.

Pilsētas steidzīgajā dzīves ritmā ķīmiskā tīrītava piedāvā optimālus pasūtījumu izpildes laikus – 8 līdz 48 stundas, atkarībā no apģērba vai tekstila izstrādājuma veida. “Lindo grupas” ķīmisko tīrītavu tehnoloģiskais aprīkojums ir vienlīdzīgs ar nozares līderiem Eiropā un uzņēmuma sniegtie pakalpojumi ir pieejami gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Kopā grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 190 darbinieki, kuri ik dienu izmazgā teju 20 tonnu veļas un iztīra 4500 apģērba gabalus.

“Lindo grupa” ķīmiskajā tīrītavā tirdzniecības centrā “Origo” pieejama atklāšanas atlaide (līdz 20. septembrim) -20% apģērbu un tekstilizstrādājumu tīrīšanai.

Tiekamies t/c Origo!

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?