T/C ORIGO DURVIS VĒRIS AUSTRUMU VIRTUVES RESTORĀNS GAN BEI

Papildinot nomnieku sastāvu un piedāvājot apmeklētājiem vēl plašākas izvēles iespējas, 23. martā t/c “Origo” jaunās ēkas 3. stāvā atklāts restorāns “Gan bei”. Tas papildinās maltīšu ieturēšanas klāstu pilsētnieku iemīļotajā tirdzniecības centrā, kur ērti ieturēt nesteidzīgas pusdienas vai vakariņas, izbaudot mieru pilsētas burzmā.

Gan bei” 406 m2 plašajās telpās vienlaikus būs iespējams uzņemt līdz 150 viesu. Austrumu restorāna interjera koncepts veidots, iedvesmojoties no mežonīgas dabas, džungļiem un tajā mītošajiem dzīvniekiem. Mūžzaļie, saules apspīdētie un sulīgie augu motīvi restorāna interjerā veido noskaņu, palīdzot uzburt īpašo sajūta, kas virmo gaisā tropiskajos mežos pēc lietus.

Šī restorāna atvēršanā kopumā investēti 500 000 EUR, un vienlaikus restorānā plānots nodrošināt darba vietas 30 darbiniekiem.

“Mēs esam lepni par padarīto. Gandarīti, ka šajā sarežģītā laika posmā attīstāmies, ejam uz priekšu un esam pietiekami spēcīgi, lai atvērtu vēl vienu jaunu un mūsdienīgu restorānu pašā Rīgas sirdī ar burvīgu skatu uz pilsētu. Pateicamies visai t/c “Origo” komandai par atbalstu un ceram uz veiksmīgu, ilgstošu un noteikti arī garšīgu sadarbību,” uzsver restorāna “Gan bei” īpašniece Natālija Pavlova.

Tirdzniecības centrā zem vien jumta apvienotas iepirkšanās un izklaides iespējas. Tajā atrodas 159 veikali un 18 ēdināšanas vietas. Plašajā pazemes autostāvvietā vienlaikus iespējams novietot 248 automašīnas un 70 velosipēdus, nodrošinātas arī piecas elektroauto uzlādes vietas.

Izbaudi īpašo atklāšanas piedāvājumu!

Gaidīsim tevi ciemos t/c Origo!

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?