T/c “Origo” pirmo reizi Latvijā aizvadīta “Laba – darīšanas diena”

5. septembrī Starptautiskās labdarības dienas ietvaros “Linstow Baltic” attīstītajā tirdzniecības centrā “Origo” pirmoreiz Latvijā notika pasākums “Laba – darīšanas diena” sadarbībā ar “Ronald McDonald House Charities Latvija” (“RMHC Latvija”), lai veicinātu izpratni un rosinātu laba darīšanu veidot kā ieradumu – rūpēties par sevi, savējiem un līdzcilvēkiem. Atzīmējot Starptautisko labdarības dienu, ikviens tika aicināts pārskatīt savus ikdienas paradumus, lai mēs visi kopā varētu dzīvot daudz iekļaujošākā, veselīgākā un ilgtspējīgākā sabiedrībā.

Pasākuma laikā visiem interesentiem bija iespēja iepazīties ar “Ronald McDonald House Charities Latvija” bērnu “Mobilā veselības aprūpes centra” darbību, savukārt ģimenes ar bērniem varēja piedalīties dažādās veselīga dzīvesveida radošajās darbnīcās, kas saistītas ar pareizu uzturu, veselīgu miegu un kustību.

““Linstow Baltic” un tirdzniecības centrs “Origo” ikdienā rūpējas par iekļaujošu sabiedrību un sabiedrības veselības veicināšanu, īstenojot dažādas sabiedriski nozīmīgas un izglītojošas aktivitātes, kas ir daļa no uzņēmuma ilgtspējas stratēģijas, tādēļ patiess gandarījums par t/c “Origo” un “Ronald McDonald House Charities Latvija” sadarbību, kas sniedz iespēju tirdzniecības centra apmeklētājiem un nomniekiem iesaistīties sabiedriski nozīmīgās aktivitātēs un kļūt par labdarības kustības daļu,” tā par sadarbības nozīmīgumu stāsta “Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska.

Jau 13 gadus labdarības organizācijas “Ronald McDonald House Charities Latvija” bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs” sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un citu medicīnas iestāžu medicīnas speciālistiem ik dienu dodas izbraukumos uz Latvijas reģioniem un nodrošina savlaicīgas un kvalitatīvas bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem tuvāk viņu mājām. Šo gadu laikā kopumā ir nodrošinātas 55 960 ārstu speciālistu konsultācijas bērniem visā Latvijā. Daudzviet Latvijā bērnu“Mobilais veselības aprūpes centrs” ir vienīgais praktiskais risinājums, kā nodrošināt bērniem un jauniešiem savlaicīgas medicīniskās konsultācijas. Iespēja laikus apmeklēt speciālistu ir kritiski svarīga bērnu veselībai, jo ļauj diagnosticēt dažādas veselības problēmas un nodrošināt atbilstošu ārstēšanu.

“Ļoti lielai daļai bērnu un jauniešu līdz 18 gadu vecumam, kuri dzīvo lauku reģionos, dzīvesvietas tuvumā nav pieejami kvalificēti medicīnas speciālisti. Tas nozīmē – lai saņemtu ārstu speciālistu konsultācijas, ģimenēm ir jāmēro daudzi kilometri uz Rīgu, un daļai ģimeņu nav tam resursu. Bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs” nāk talkā valstij un šo problēmu risina, nogādājot mediķus tuvāk ģimenēm. Svarīgs faktors, lai bērni būtu veseli un viņiem nebūtu jādodas pie ārsta, ir veselīgs dzīvesveids, kas sākas ģimenē,” stāsta Guna Caune, “Ronald McDonald House Charities Latvija” izpilddirektore. Ikviens var atbalstīt medicīnas speciālistu vizītes reģionos pie bērniem, ziedojot gan finanšu līdzekļus, gan preces un pakalpojumus bērnu “Mobilā veselības aprūpes centra” darbībai. Ziedojumus var veikt gan tīmekļvietnē www.rmhc-latvia.lv, gan sazinoties ar “RMHC Latvija” par citiem ziedošanas veidiem.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+8

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?