‹ Uz sarakstu

Ērta sasniedzamība ar dažādiem transportlīdzekļiem

Tirdzniecības centra Origo atrašanās vieta lieliski atbilst ilgtspējīgas attīstības ideoloģijai par sasniedzamību – tā novietojums ir maksimāli tuvu visu veidu sabiedriskajam transportam. Sinerģija ar centrālo dzelzceļa staciju padara šo atrašanās vietu unikālu.

Labiekārtots krustojums

Labiekārtotais Satekles un Elizabetes ielu krustojums padara ērtāku un drošāku piekļūšanu sabiedriskā transporta maršrutiem.

Pazemes stāvvieta

Pazemes autostāvvietā ir izbūvēta plaša velosipēdu novietne, līdz kurai var droši nokļūt pa īpaši izbūvētu veloceliņu. Tāpat šeit ir iespēja veikt sīku remontu savam velosipēdam. Autostāvvietā arī ir paredzētas īpaši marķētas vietas koplietošanas automobiļu novietošanai. Koplietošanas automobiļu izmantošana mazina automobiļu skaitu pilsētas ielās. Ja atbraucāt kopā ar kaimiņiem iepirkties ‒ droši novietojiet automobili šādi marķētā vietā.
Šeit ir arī pieejamas elektromobiļu uzlādes stacijas, par kuru izmantošanu nav jāmaksā.

Palīdzam saviem apmeklētājiem izmantot tādus pārvietošanās līdzekļus, kas pilsētas vidē nepalielina piesārņojumu.

"Domājot par sabiedrības interesēm, drošību un biznesa kvartāla attīstīšanu, Linstow Baltic veica Elizabetes un Satekles ielu savienojuma pārbūvi, dāvinot pilsētai krustojumu jaunā veidolā." Linstow Baltic