T/c ORIGO ar partneriem uzsāk ziedojumu vākšanu mazāk aizsargātajām sabiedrības grupām

Sadarbībā ar sešām organizācijām un biedrībām – “Latvijas Dabas fondu”, “Bērnu slimnīcas fondu”, centru “Marta”, apvienību “Apeirons”, labdarības organizāciju “Ziedot.lv” un servisa suņu biedrību “Teodors” – tirdzniecības centrā “Origo” atklāts ziedojumu stends labdarības līdzekļu vākšanai. Kopprojekta mērķis ir aicināt sabiedrību ikdienā ziedot līdzekļus gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem, kuriem palīdzība nepieciešama visvairāk, gan arī Latvijas dabas daudzveidības saglabāšanai.

T/c “Origo” un biznesa centra “Origo One” mārketinga vadītāja Baiba Broka-Maļinovska: “Mūsu kopīgā labdarības projekta mērķi ir balstīti uz ANO izstrādātajām ilgtspējīgas attīstības mērķu rekomendācijām, kas vērsti uz labākas, iekļaujošākas sabiedrības veidošanu ilgtermiņā, kā arī dabas saudzēšanu. Mums ir prieks sadarboties ar mūsu partneriem šīs iniciatīvas īstenošanā, un esam pārliecināti, ka tādējādi kopā spēsim gan kādam palīdzēt grūtā brīdī, gan arī iedvesmot citus uz labiem darbiem.”

T/c “Origo” ziedojumu stendā ikvienam būs iespēja izvēlēties kādu no sešiem dažādiem atbalsta projektiem:

  • atbalsts Bērnu slimnīcas fonda Vecāku mājas uzturēšanai, kas ļauj slimnīcas mazo pacientu vecākiem ikdienā būt klāt saviem bērniem;
  • atbalsts Latvijas Dabas fonda projektam dabīgo pļavu saglabāšanai, kas ir viena no mūsu dabas lielākajām un aizsargājamākajām vērtībām;
  • atbalsts centram “Marta”, kas palīdz fiziskā vai emocionālā vardarbībā cietušiem cilvēkiem;
  • palīdzība biedrības “Teodors” servisa suņu ārstniecībai un uzturēšanai, kas ir neatsverami palīgi ikdienas gaitās cilvēkiem ar invaliditāti;
  • atbalsts apvienības “Apeirons” iniciatīvai, kuras mērķis ir sniegt palīdzību ģimenēm, kurās aug bērns ar smagu invaliditāti;
  • atbalsts organizācijas “Ziedot.lv” iniciatīvai, kas sniedz palīdzību onkoloģiskajiem slimniekiem situācijās, kad nav paredzēts valsts finansiālais atbalsts.

Servisa suņu biedrības “Teodors” pārstāve Baiba Baikovska: “Ziedojumus vācam, lai uzturētu un ārstētu servisa suņus, kuri ikdienā kalpo cilvēkiem ar invaliditāti, tādā veidā palīdzot cilvēkiem ar invaliditāti pilnvērtīgāk dzīvot, palīdzot orientēties cilvēkiem ar redzes invaliditāti un paceļot lietas, ieslēdzot gaismu, palīdzot noģērbties un citas lietas cilvēkiem ar kustību invaliditāti. Ticu, ka kopā ar t/c “Origo” apmeklētājiem mēs spēsim palīdzēt gan dzīvniekiem, gan tādējādi arī cilvēkiem, kuriem servisa suņu klātbūtne un palīdzība ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.”

Latvijas Dabas fonda direktors Ģirts Strazdiņš: “Šobrīd mēs dzīvojam pasaulē, kurā apdraudētas daudzas it kā pašsaprotamas lietas – arī dabas daudzveidība. Taču mums pašiem arī ir iespēja palīdzēt to saglabāt un atjaunot – dabisko pļavu atjaunošana, kam aicinām ziedot, ir viens no veidiem, kā jebkurš var dot savu ieguldījumu dabas vērtību nosargāšanā. Esam priecīgi sadarboties ar t/c “Origo”, jo redzam, ka šeit zaļā domāšana izpaužas darbos – tirdzniecības centra zaļie jumti ir viena no iespējām, kā vairot dabu pilsētā.”

Palīdzēt kādai no organizācijām vai biedrībām iespējams, ziedojot klātienē naudas līdzekļus šim mērķim īpaši izveidotā ziedojuma stendā. Tas ikdienā atradīsies pie t/c “Origo” informācijas centra un būs pieejams ikvienam apmeklētājam tirdzniecības centra darba laikā.

Uzzini vairāk par ziedojumu stenda mērķiem un iespējām ziedot!

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+4

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?