Līgas Nakts Ziemassvētku sajūtu ceļvedis

Fotogrāfes un dārza entuziastes Līgas Nakts ieteikumi noderīgām svētku dāvanām.

Lindex – pidžama.
Svētku laikā ir patīkami ik mirkli justies svinīgi un pacilāti. Skaistā un vienlaikus ērtā pidžamā tas izdosies pat vēlajos, nesteidzīgajos rīta cēlienos, vārtoties pa gultu.

Caffeine – kafija.
Dāvanas patieso vērtību nenosaka tās izmērs vai cena. Gards kakao kopā ar mīļu cilvēku, kvalitatīvi pavadot laiku ar siltām sarunām, var būt mīļāka dāvana par jebko citu!

Jānis Roze – plānotājs.
Plānotājs ir ne tikai praktisks rīks sava laika plānošanai, bet arī noderīgs palīgs nākamā gada mērķu fiksēšanai. Šī var būt lieliska dāvana sev vai kādam rūpīgam sava laika plānotājam!

Sinsay – galda deko.
Dodoties ciemos, svētku galdam var nest ne tikai gardu cienastu, bet arī skaistus galda dekorēšanas elementus, kas namamātei noderētu arī citos svētkos. Palīdzi radīt svinīgu noskaņu!

Hobby Set – dzija.
Ikvienam ģimenes lokā ir kāds čakls rokdarbnieks, kas prot uzadīt vissiltākās zeķītes un vismīkstākos dūraiņus. Iepriecini viņu ar dažādu krāsu un faktūru dzijas kamoliņiem savu ieceru realizēšanai!

Douglas – smaržas.
Klasiska dāvana, kas vienmēr iepriecina! Nepieciešama neliela vērība, lai zinātu piemērotāko smaržu dāvanas saņēmējam, vai jādāvina iespēja īsto aromāta izvēli veikt pašam!

RD Electronics – momentfoto kamera.
Mūsdienu digitālo fotogrāfiju pārpilnībā fiziskai fotogrāfijai vienā eksemplārā ir īpaša vērtība. Tu noteikti zini kādu, kuram patīk uzņemt fotogrāfijas – šāda dāvana tiktu ļoti novērtēta!

Stenders – vannas komplekts.
Iespēja veltīt laiku sev ir lieliska dāvana, ko kādam uzdāvināt. Viens no patīkamākajiem veidiem, kā palutināt sevi klusumā un mierā, ir vannas rituāls, ievīts burvīgās smaržās. Radi harmoniju!

Sportland – termoveļa.
Sasildi savus mīļos! Silta termoveļa noderētu ikvienam mūsu sniegoti baltajās ziemās. Dāvini to kopā ar aicinājumu pavadīt ziemas prieku pilnu dienu uz kalna!

Mēness aptieka – vitamīni.
Patiesas rūpes par citiem var izteikt arī ar veselības dāvāšanu. Gada tumšajā laikā ikvienam ir nepieciešams papildus D vitamīns, vai tuvākajiem noderētu kāds izmeklētāks vitamīnu komplekss. Veselība ir vērtība – šo novērtēs jebkurš!